AHA500FB-681R
MFR.Part #
AHA500FB-681R
JLCPCB Part #
C1567887
Description
5W 681Ω Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS