AHA50AFB-681R
MFR.Part #
AHA50AFB-681R
JLCPCB Part #
C1568828
Description
50W 681Ω Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS