AHA500FB-536R
MFR.Part #
AHA500FB-536R
JLCPCB Part #
C1567961
Description
536Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS