AHA25AFB-93R1
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AHA25AFB-93R1
JLCPCB Part #
C1569442
Package
Plugin
Description
25W 93.1Ω Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS