AHA25AFB-53R6
MFR.Part #
AHA25AFB-53R6
JLCPCB Part #
C6119525
Description
25W 53.6Ω Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS