AHA25AFB-845R
MFR.Part #
AHA25AFB-845R
JLCPCB Part #
C1569445
Description
25W 845Ω Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS