AT0805FRE074K7L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AT0805FRE074K7L
JLCPCB Part #
C857121
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.7kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS