AHA25AFB-11R5
MFR.Part #
AHA25AFB-11R5
JLCPCB Part #
C1568307
Description
11.5Ω 25W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS