AHA10BJB-91R
MFR.Part #
AHA10BJB-91R
JLCPCB Part #
C1573445
Description
100W 91Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS