AHA10BJB-12R
MFR.Part #
AHA10BJB-12R
JLCPCB Part #
C1573437
Description
100W 12Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS