AHA80AFB-1R02
MFR.Part #
AHA80AFB-1R02
JLCPCB Part #
C7213877
Description
1.02Ω 80W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS