AF2010JK-07390KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AF2010JK-07390KL
JLCPCB Part #
C4165519
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 390kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS