AF164-JR-0710KL
MFR.Part #
AF164-JR-0710KL
JLCPCB Part #
C855326
Package
0603x4
Description
10kΩ 4 62.5mW 8 ±250ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS