AC0603FR-1352R3L
MFR.Part #
AC0603FR-1352R3L
JLCPCB Part #
C20141980
Description
-55℃~+155℃ 100mW 52.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS