AF164-JR-07100RL
MFR.Part #
AF164-JR-07100RL
JLCPCB Part #
C6738432
Package
1206
Description
100Ω 4 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 1206 Resistor Networks, Arrays ROHS