MFR200FBE73-49R9
MFR.Part #
MFR200FBE73-49R9
JLCPCB Part #
C1390074
Description
-55℃~+155℃ 2W 49.9Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS