AF164-FR-079K09L
MFR.Part #
AF164-FR-079K09L
JLCPCB Part #
C1740744
Package
0603x4
Description
4 62.5mW 8 9.09kΩ ±1% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS