YC124-FR-07301RL
MFR.Part #
YC124-FR-07301RL
JLCPCB Part #
C854805
Description
301Ω 4 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS