AF164-FR-07976KL
MFR.Part #
AF164-FR-07976KL
JLCPCB Part #
C1740740
Package
0603x4
Description
4 62.5mW 8 976kΩ ±1% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS