AF164-FR-0727KL
MFR.Part #
AF164-FR-0727KL
JLCPCB Part #
C1736316
Package
0603x4
Description
27kΩ 4 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS