RT1210CRE0786K6L
MFR.Part #
RT1210CRE0786K6L
JLCPCB Part #
C4342420
Description
-55℃~+125℃ 250mW 86.6kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS