AF164-FR-07130RL
MFR.Part #
AF164-FR-07130RL
JLCPCB Part #
C1736862
Package
0603x4
Description
130Ω 4 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS