AF162-JR-0768RL
MFR.Part #
AF162-JR-0768RL
JLCPCB Part #
C1734163
Description
2 4 62.5mW 68Ω ±200ppm/℃ ±5% 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS