HHV-50FT-52-619K
MFR.Part #
HHV-50FT-52-619K
JLCPCB Part #
C3398840
Description
-55℃~+155℃ 500mW 619kΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS