AF162-JR-07150RL
MFR.Part #
AF162-JR-07150RL
JLCPCB Part #
C1736979
Description
150Ω 2 4 62.5mW ±200ppm/℃ ±5% 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS