AF122-JR-0722RL
MFR.Part #
AF122-JR-0722RL
JLCPCB Part #
C309445
Package
0402x2
Description
2 22Ω 4 62.5mW ±200ppm/℃ ±5% 0402x2 Resistor Networks, Arrays ROHS