RSF5SSJT-73-24R
MFR.Part #
RSF5SSJT-73-24R
JLCPCB Part #
C1394173
Description
-55℃~+155℃ 24Ω 5W Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS