AF122-FR-077K68L
MFR.Part #
AF122-FR-077K68L
JLCPCB Part #
C1734939
Package
0402x2
Description
2 4 62.5mW 7.68kΩ ±1% ±200ppm/℃ 0402x2 Resistor Networks, Arrays ROHS