AF122-FR-0729K4L
MFR.Part #
AF122-FR-0729K4L
JLCPCB Part #
C1734256
Package
0402x2
Description
2 29.4kΩ 4 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0402x2 Resistor Networks, Arrays ROHS