SQZ15AJB-43K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SQZ15AJB-43K
JLCPCB Part #
C1403446
Package
Plugin,P=32mm
Description
-55℃~+155℃ 15W 43kΩ Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=32mm Through Hole Resistors ROHS