AF122-FR-0734R8L
MFR.Part #
AF122-FR-0734R8L
JLCPCB Part #
C1734429
Description
2 34.8Ω 4 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0402x2 Resistor Networks, Arrays ROHS