AF122-FR-0715R8L
MFR.Part #
AF122-FR-0715R8L
JLCPCB Part #
C1735876
Description
15.8Ω 2 4 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0402x2 Resistor Networks, Arrays ROHS