AF122-FR-0727KL
MFR.Part #
AF122-FR-0727KL
JLCPCB Part #
C6499517
Package
0404
Description
2 27kΩ 4 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0404 Resistor Networks, Arrays ROHS