AA1206FR-07715RL
MFR.Part #
AA1206FR-07715RL
JLCPCB Part #
C4186121
Description
-55℃~+155℃ 250mW 715Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS