AF122-FR-0723K7L
MFR.Part #
AF122-FR-0723K7L
JLCPCB Part #
C5582309
Package
0404
Description
2 23.7kΩ 4 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0404 Resistor Networks, Arrays ROHS