AF122-FR-0710K2L
MFR.Part #
AF122-FR-0710K2L
JLCPCB Part #
C1736770
Package
0402x2
Description
10.2kΩ 2 4 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0402x2 Resistor Networks, Arrays ROHS