FMP300FBF73-243K
MFR.Part #
FMP300FBF73-243K
JLCPCB Part #
C1386010
Description
-55℃~+155℃ 243kΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS