AF1210JR-078M2L
MFR.Part #
AF1210JR-078M2L
JLCPCB Part #
C2117057
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 8.2MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS