FMP300JT-52-180R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FMP300JT-52-180R
JLCPCB Part #
C3367208
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 3W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS