AF1210JR-0756RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AF1210JR-0756RL
JLCPCB Part #
C2116475
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 56Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS