AF1210JR-0756KL
MFR.Part #
AF1210JR-0756KL
JLCPCB Part #
C4134276
Description
-55℃~+155℃ 500mW 56kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS