KTR25JZPJ683
MFR.Part #
KTR25JZPJ683
JLCPCB Part #
C4239830
Description
-55℃~+155℃ 333mW 68kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS