AF1210JR-074K7L
MFR.Part #
AF1210JR-074K7L
JLCPCB Part #
C2116303
Description
-55℃~+155℃ 200V 4.7kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS