AF1210JR-0747RL
MFR.Part #
AF1210JR-0747RL
JLCPCB Part #
C2116410
Description
-55℃~+155℃ 200V 47Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS