AR0805FR-0754K9L
MFR.Part #
AR0805FR-0754K9L
JLCPCB Part #
C4273339
Description
-55℃~+155℃ 125mW 54.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS