AF1210FR-0727K4L
MFR.Part #
AF1210FR-0727K4L
JLCPCB Part #
C3961763
Description
-55℃~+155℃ 27.4kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS