PE2512FKE070R047L
MFR.Part #
PE2512FKE070R047L
JLCPCB Part #
C1694758
Description
1W 47mΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS