AF1206JR-071R5L
MFR.Part #
AF1206JR-071R5L
JLCPCB Part #
C855220
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS