MFR200FRF52-26R7
MFR.Part #
MFR200FRF52-26R7
JLCPCB Part #
C1763405
Description
-55℃~+155℃ 26.7Ω 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS