AF1206FR-07909RL
MFR.Part #
AF1206FR-07909RL
JLCPCB Part #
C6463486
Description
-55℃~+155℃ 250mW 909Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS